Végzős hallgatóink figyelmébe! - álláslehetőség

VÉGZŐS HALLGATÓK FIGYELMÉBE…
FUVAROZÁSSAL ÉS ÉPÍTŐIPARRAL FOGLALKOZÓ CÉG
KERES

ADMINISZTRATÍV ÜGYINTÉZŐT AZONNALI KEZDÉSSEL
AKÁR TANULMÁNYOK MELLETT IS

FELADATOK:
•    beérkező dokumentumok, ügyfelek, termékek adatainak rögzítése
•    lekérdezések, listák készítése;
•    iratok lefűzése, másolása, szkennelése;
•    iratrendezés, irattári feladatok.
•    irodai általános ügyintézési feladatok

ELVÁRÁSOK:
•    legalább érettségi bizonyítvány
•    Excel, Word felhasználói szintű ismerete
•    a feladatokat teljes körűen betanítjuk, de gyors, precíz, gyakorlatias hozzáállás és tanulásra nyitottság szükséges
•    személyiség: precíz, gyors munkavégzés, monotonitástűrés, terhelhetőség, együttműködési képesség, jó kommunikáció, önálló munkavégzésre alkalmasság
•    büntetlen előélet, magyar állampolgárság és lakcím;

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:
•    hosszú távú, határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidővel
•    bérezés megegyezés szerint
•    munkáltató által támogatott képzések
•    teljesítmény függvényében előrelépési lehetőség
•    bérigény és tapasztalatok megjelölésével várjuk motivációs levelét, fényképes önéletrajzát a  fekete.monika@futizokft.hu  e-mail címre.

Vállalkozás- és projektmenedzsment szakirány
KERES
MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐT AZONNALI KEZDÉSSEL

FELADATOK:
•    mélyépítési projektek teljes körű ügyintézése
•    árajánlatok, szerződések, megrendelések készítése, rögzítése
•    átadási dokumentáció elkészítése

ELVÁRÁSOK:
•    Excel, Word felhasználó szintű ismerete
•    személyiség: precíz, gyors munkavégzés, terhelhetőség, együttműködési képesség, jó kommunikáció, önálló munkavégzésre alkalmasság
•    büntetlen előélet, magyar állampolgárság és lakcím

•    bérigény és tapasztalatok megjelölésével várjuk motivációs levelét, fényképes önéletrajzát a  fekete.monika@futizokft.hu  e-mail címre

Szervezeti egység:
Gazdasági Kar
Kategória:
Hallgatóknak